De AVENTICS DS1 is de enige industriële sensor die waarden van dauwpunten, temperatuur, vochtigheid en luchtkwaliteit bewaakt, en helpt problemen van uitrusting met condens te voorkomen.
TESCOM AGI flushing ring biedt een modulaire assemblage voor spoel- en ontluchtingstoepassingen in destillatietorens, waterstofbehandelingsinstallaties en meer.
Energy Manager vereenvoudigt elektriciteitsmonitoring, houdt energieverbruik in realtime bij en helpt verspilling te minimaliseren en emissies tot 30% te verminderen.
De elektronische proportionele drukregelventielen uit de AVENTICS 625 Sentronic-Serie en de DaS-software (Data acquisition Software) maken snel opstarten, bewaking en regeling rechtstreeks vanaf een PC mogelijk.
TopWorx DVR-Switchbox is een compacte, hoogwaardige en duurzame klepstandsteller die zorgt voor betrouwbare feedback over de open/gesloten positie van de klep.
Het ASCO™-serie 327C-magneetventiel is een direct werkende uitvoering met een hoog debiet
voor superieure prestaties op het gebied van debietregeling en volledige bedrijfszekerheid.